شرکت فدک صنعت گستر اولین عرضه کننده خدمات اسکن و دیجیتایز سه بعدی و فروش سیستم های شرکت GOM آلمان

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://www.fadaksanat.com/metrology-systems/
LinkedIn
Instagram
Aparat

مشاوره رایگان: 09123805402

info@fadaksanat.com

محصولات سه بعدی

سیستمهای ابعاد برداری و اندازه گیری دقیق

شرکت طراحی مهندسی سیستم های اپتیک GOM طراح ٬ تولید کننده ٬ توسعه دهنده و توزیع کننده سیستم های اندازه گیری دقیق سه بعدی و اندازه گیری تغییرات ابعادی اجسام و اجزا آن توسط کاربرد تکنولوژی اندازه برداری سه بعدی نوری- بصری میباشد. تولیدات شرکت GOM مبتنی برتکنولوژی پردازش تصاویردیجیتال به صورت دوبعدی و سه بعدی برای اندازه گیری و تضمین کیفیت و توسعه محصولات تولیدی و اجزا و مواد اولیه میباشد . تولیدات شرکت GOM در شرکتهای خودرو ساز ٬ صنایع هوا فضا ٬ صنایع هواپیما سازی و وابسته ٬ تامین کننده گان لوازم یدکی و کالاهای مصرفی و بلاخص مراکز طراحی و پژوهشی مورد استفاده قرار میگیرد .

ATOS - اسکنرهای سه بعدی صنعتی

خانواده اسکنرهای سه بعدی اپتیکال صنعتی ATOS داده برداری سه بعدی ( اسکن) را دقت بالا ٬ جزییات و ریزه کاری دقیق و سرعت بالا تضمین میکند . سیستم های اسکنر ATOS با ارائه اطلاعات سه بعدی اندازه گیری شده و آنالیز آنها جهت قطعات صنعتی از قبیل قطعات ورق‌های فلزی ٬ابزار و قالبهای تولیدی آن ٬ قطعات توربین بلاخص بلدهای توربین ٬ نمونه سازی سریع ٬ قالبهای پلاستیک ٬ قطعات پلاستیکی و ریخته گری فلزات و قالب و ابزارتولیدی آن کاربردهای وسیع پیدا کرده است .
بیشتر....

TRITOP سیستم ابعاد برداری مختصات سه بعدی اپتیکی

سیستم اندازه گیری سه بعدی قابل حمل TRITOP مختصات سه بعدی قطعات و ماشین الات را به صورت دقیق ٬ با سرعت و دقت بالا مانند یک ماشین CMM برداشت مینماید. این سیستم میتوانند تمام وظایف یک ماشین CMM سنتی را به صورت کامل بدون محدویت های آن توسط سیستم TRITOP در اختیار کاربر قرار دهد.
بیشتر....

PONTOS برخط در زمان

PONTOS یک سیستم ردیابی ومکان یابی سه بعدی با دقت و سرعت بالا به صورت برخط (Online) از شرکت GOM میباشد که کاربردهای از قیبل تنظیم و کالیبراسیون ماشینهای CNC و فیکسچر های مونتازی دارا میباشد. با اضافه نمودن ابزار نقطه یابی لمسی (TOUCH PROBE) به سیستم PONTOS میتوان به بازرسی نقاطی که دست رسی به آن توسط سیستم اپتیک سخت میباشد اقدام نمود .
بیشتر....

ARAMIS - سیستم اندازه گیری حرکت و تغییر حالت سه بعدی اجسام

Aramis یک سیستم اندازه گیری سه بعدی غیر تماسی و بدون وابستگی به جنسیست که بر یایه تصحیح تصاویر دیجیتال میباشد. این سیستم میتواند راه حل مناسبی برای آنالیر نقاط اجسام با ابعاد میلیمتر تا تجهیزات و اجزایی با ابعاد چندین متر باشد .
بیشتر....

ARGUS – سیستم آنالیزور فرم دهی ورق فلزی

کنترل فرآیند بهینه سازی فرم دهی ورق های فلزی که یکی از عوامل مهم در رقابت های صنعتی مانند صنعت خودرو سازی میباشد و متاثر از انتخاب مواد اولیه ورق ها و ساخت ٬ طراحی و نگهداری قالب و ابزار تولید میباشد سیستم اپتیکالARGUS وظیفه آنالیز و بهینه سازی مراحل طراحی و تولید ورقهای فلزی را تحت کنترل قرار می دهد.
بیشتر....