شرکت فدک صنعت گستر اولین عرضه کننده خدمات اسکن و دیجیتایز سه بعدی و فروش سیستم های شرکت GOM آلمان

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://www.fadaksanat.com/metrology-systems/atos/atos-core/
LinkedIn
Instagram
Aparat

مشاوره رایگان: 09123805402

info@fadaksanat.com

ATOS Core

با رشد روزافزون پیچیدگی و عملکردهای قطعات اسکن و دیجیتایز کردن، تجزیه و تحلیل و آنالیز کیفیت و بازرسی قطعات با سرعت زیاد اهمیت به سزایی پیدا می کند. بر همین اساس شرکت GOM دیجیتایزهای سه بعدی خانواده ATOS CORE را برای اندازه گیری سه بعدی برای قطعات کوچک و متوسط گسترش و بهینه سازی نموده است. خانواده اسکنرهای سه بعدی در زمینه توسعه،تضمین کیفیت تولید، به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه های مرتبط استفاده می شود. کاربردهای اصلی که برای این گونه از اسکنرها در نظر گرفته شده است بازرسی و کنترل کیفیت سه بعدی، مهندسی معکوس، نمونه سازی سریع و بهینه سازی کیفیت در تولید انبوه می باشد.

سیستم Essential Line

سیستم ATOS Core Essential Line سیستمی با کاربرد در مهندسی معکوسی و نمونه سازی سریع که نیاز کسانی را که فقط به دیجیتایزر و اسکن سه بعدی اختیاج دارند بدون در نظر گرفتن توابع پیشرفته کنترل کیفیت و بازرسی پوشش میدهد سیستم ATOS Core Essential Line برای کسانی که می خواهند از تکنولوژی و کیفیت بالای اسکنر ساخت GOM بهره مند شوند و فقط نیازمند سیستم اسکنر می باشد و سرمیه گذاری کمتری را میخواهند انجام انجام می دهند یک مزیت پیشرفته می باشد. سیستم پایه قابل عرضه برای خانواده اسکنرهای ATOS Core Essential Line شامل یک هد ATOS CORE نرم افزار GOM SCAN یک کامپیوتر صنعتی پردازش تصویر و لوازم جانبی مورد نیاز می باشد. نرم افزار GOM SCAN یک نرم افزار پردازش تصویر اپتیکال با کاربری آسان می باشد که کاملا با سخت افزار ATOS Essential Line هماهنگ و یکپارچه بوده و سخت افزار آن 2M دو مگا پیکسل و پنج مگا پیکسل قابل ارائه بوده و کاملا و هماهنگ و یکپارچهبا نرم افزار ATOS SCAN میباشد و می تواند مش چند ضلعی سه بعدی 3D MESH)) با فرمت های STL با کیفیت و دقت خیلی بالا تولید نماید. سیستم های ATOS Core Essential Line قابل جابجایی از سه پایه صنعتی استودیوی استفاده می گردد و در صورتی که بخواهیم در آزمایشگاه یا دفتر کار از آن بهره برداری نماییم می توانیم از سه پایه های استودیویی استفاده نماییم. سیستم های ATOS CORE به خاطر همگون بودن با دیگر ویرایشهای این خانواده به سادگی قابل ارتقاء به سیستم های ATOS Core Professional Line می باشد.

سیستمATOS Core Professional Line

تمامی عملیات سیستم ATOS Core Essential Line را پوشش می دهد و سیستمی قدرتمند برای اندازه گیری های پیچیده و دقیق میباشد با توجه به اینکه سیستم های ATOS CORE امکان اتصال سریع به سخت افزار پردازش تصویر را دارا می باشد. کاربر بر اساس نیاز ابعادی و وضوح می تواند سایز سنسور ATOS CORE مورد استفاده را تعویض نماید این نوع عملکرد به کاربر کمک می نماید که بتواند اطلاعات دقیق و با وضوح بالا بر اساس ابعاد مورد نیاز برداشت نماید. سخت افزار و ادوات همراه ATOS Core Professional Line همانند سیستم های ATOS Core Essential Line می باشد با همان پیکربندی و بر اساس نیاز کاربر نیز می تواند تغییراتی در سخت افزار پردازش تصویر آن ایجاد گردد و تفاوت اصلی این سیستم در نرم افزار همراه آن می باشد. ATOS Core Professional Line با نرم افزار ATOS Professional عرضه می گردد که دارای ویژگیها و نوآوریهایی در توابع کاربردی آن می باشد.

این توابع عبارت است از:
• TRIPLE SCAN یا اسکن کردن به صورت سه گانه
• ویرایش مش های چند ضلعی و تولید شدهتوسط سخت افزار سیستم
• عملیات بازرسی و کنترل کیفیت
• تهیه گزارشات از عملیات بازرسی
• خودکار سازی عملیات کاری توسط برنامه نویسی
• قابلیت کنترل و انتخاب حالت مختلف در پروژکتور سیستم برای سطوح براق و تیره
توانایی قرائت نقاط نشانه متحرک برای استفاده از ابراز touch probes و tracking or adapter applications
این سیستم می تواند از خروجی سخت افزارهای فتوگرامتری برای بدست اوردن اطلاعات نقاط مرجع (global referencing) بهره برداری نماید از این امکان میتوان در میزهای دوار و رباط ها برای اطلاعات برداری اتوماتیک استفاده نمود.
از سیستم های ATOS CORE می توان در کنار دیگر خانواده های ATOS مانند ATOS TRIPLE و ATOS COMPACT به عنوان یک سایز اضافی اندازه گیری بهره برد.